Domėtis procedūros eiga ir ją atliekančiu meistru, jo kompetencija. Juk jis įgyvendins Jūsų svajonę!
Apskaičiuoti dienas, kad procedūros data nesutaptų su menstruacijomis. Priešingu atveju bus jautru, praščiau įsisavins pigmentą.
Prieš procedūrą negerti kavos ir juodos arbatos, nes šie gėrimai daro organizmą dirglesnį.
3 paras prieš negerti vitamino C, permanentinis makiazas kuris skystina kraują.
Morališkai nusiteikti, kad po procedūros būsite ryški kelias dienas, neišvengsite paburkimų, patinimų, smulkių hematomų (ne visada), kad truputėlį maus, perštės pažeistą audinį.
Turėti rezervą laiko iki planuojamos šventės ar išvykimo (7-10 dienų), kol galutinai „išsilukštensite“.
KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI
Spalvos kitimas. Dažniausiai kinta spalvos, sumaišytos iš kelių sudedamųjų dalių. Nesilaikant maišymo taisyklių, laikui bėgant išryškėja stipriausioji dažų sudėtinė dalis:
rudi antakiai tampa rausvi;
grafito spalvos – melsvi;
smėlio spalvos – oranžiniai, rusvi.
Daugelio spalvų tarpusavyje maišyti negalima. Reikia naudoti neutralizuojančias medžiagas aktyvioms spalvoms „gesinti“. Pvz. rudai spalvai – pilką, pilkai – truputėlį rusvos ir pan.
Jei organizmas sunkiai priima svetimkūnį pigmentą, gali prireikti papildomų korekcijų. Paprastai užtenka vienos. Taip pat papildomų korekcijų reikės, jei oda turi defektų – randų, spuogų, papilomų ir t.t. Procedūrai trukdo seborėja ir kiti odos susirgimai.
Griežtai laikomasi intervalų tarp procedūrų: ne anksčiau kaip po 3 savaičių ir ne vėliau kaip po 3 mėnėsių. Po 3 mėnesių visiškai atsinaujina viršutiniai epidermio sluoksniai, ir meistrui tenka „skintis“ kelią iš naujo. Jei nesilaikoma 3 savaičių intervalo, galima išjudinti dar neįsitvirtinusį pigmentą, pažeisti nesugijusį audinį. Procedūrą patartina atlikti likus ne mažiau kaip 10-14 dienų iki kelionės į šiltuosius kraštus.
Makiažo ilgaamžiškumas sutrumpėja, jei:
dažnai lankotės saunoje, pirtyje, soliariume. Po šių procedūrų suaktyvėja odos regeneracija, todėl greičiau „suvalgomas“ pigmentas;
dažų molekulę naikina infraraudonieji spinduliai (pirtys, lempos);
UV spinduliai taip pat skatina pigmento nykimą;
odos šlifavimas;
organizmas silpnai toleruoja svetimkūnius.
KAIP ATLIEKAMA PROCEDŪRA
01Konsultacija
Galima, bet nebūtina pirminė konsultacija. Procedūrai turi būti skirta užtektinai laiko. Laiką nustato pats meistras. Įprastinė trukmė – 1,5-2 val. Jei sudėtingas piešinys – ir daugiau.
03Patvirtinimas
Pasirenkamas dizainas, spalva. Suderinamas su klientu būsimas vaizdas. Tai ypač svarbu. Meistras pradės dirbti tik įsitikinęs, kad tai Jums patinka.
02Pasiruošimas
Nuskausminama specialiais tepalais. Darant lūpų makiažą, nuskausminama stomatologiniu būdu (injekcijos).
04Atlikimas
Procedūros atlikimas. Meistras aparatu atsargiai „šiaušia“ epidermį ir įveda dažus. Kiek kartų tai atlikti, sprendžia meistras. Paprastai – 5 – 20 ir daugiau kartų. Procedūros metu papildomai tepama nejautrą palaikančiais medikamentais.
Procedūros pabaigoje meistras išsamiai supazindina su procedūrinės priežiūros taisykles ir įpareigoja klientą jų laikytis. Jeigu reikia, paskiria laiką korekcijai. Korekcija daroma ne anksčiau kaip po 3 savaičių ir ne vėliau kaip po 3 mėnesių.
ATMINTINĖ PO PROCEDŪROS
Savaitę dvi negalima lankytis pirtyse, saunose, baseinuose, soliariumuose.
Ant pažeisto audinio nenaudoti kreminės pudros, lūpų dažų (jei atlikta lūpų procedūra), blakstienų tušo (jei akių).
Naudoti tik meistro nurodytus tepalus.
Jei ilgalaikis (permanentinis) makiažas atliktas akims arba antakiams, tai cheminiu būdu dažyti plaukelius bus galima tik po 2 savaičių.
Veido valymą atlikti galima bus tik po savaitės
Saulės vonių procedūros galimos tik po 1-2 savaičių.
Priauginti blakstienas po akių makiažo bus galima tik po 2 savaičių.